Fields of Honor - Database genomineerd voor Geschiedenis Online Prijs

zondag, 21 december 2014 20:07

De Fields of Honor - Database doet dit jaar wederom mee met de Geschiedenis Online Prijs. Naast de prijzen die uitgereikt worden door een vakjury is er ook een publieksprijs. Het stemmen daarvoor is nu geopend en loopt tot en met 5 februari 2015. Ook voor de Fields of Honor - Database kan er gestemd worden. Stemmen doet u hier (klik). Alvast hartelijk bedankt voor uw stem!

Steun de Stichting!

Wilt u de Stichting steunen in haar werkzaamheden? Dat kan! U kunt onze Stichting steunen door vriend van de Stichting of sponsor te worden. Daarnaast is het ook mogelijk om een eenmalige donatie te doen. Lees hier (klik) hoe u kunt helpen.

btn donateCC LG

Over

Stichting Verenigde Adoptanten Amerikaanse Oorlogsgraven
Loonsevaert 21
5171 LL Kaatsheuvel
Nederland
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
KVK-nummer: 53284658

Volg ons!

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws en volg ons op Facebook en Twitter. U kunt ook op de hoogte blijven van de Fields of Honor - Database via deze aparte Facebook groep. Volg voor specifiek het laatste nieuws over De Gezichten van Margraten deze Facebook pagina of volg het project op Twitter.